SUBARU відгуки

Субару Legacy Wagon - відгук власника

Рік випуску: 1995

Двигун: бензин, 2000 куб.див, EJ20

Марка кузова: E-BG-5, TS-R

Тип кузова: Універсал

Трансмісія: автоматична

Привід: повний (4WD)

Строк володіння: 1 мес

Витрата палива: 10 л на 100 км у місті

 

У стилі анекдотру:

Преамбула:

И так у поспіху була куплена Legacy, хоча шукали Imprezu або HONDU CIVIC Ferio тому що хотілося машинку тільки для себе люимого і для своїх сугубо персональних справ. Ні того й ні цього не було тому довелося розширити пошук. Навіть як варіант расмотрели Mazdu і народоний казахський автомобіль AUDI. Вообщем нічого не знайшли крім як Темно-зеленого Legacy, покритого пилом і кіптявою на задворках корейського автосалону KIA. Як ні страно машина завелася з першої спроби, огляд машини не проводився, була куплена майже "на ура" з нашої сторони. Правда довелося "підсунути" сєилз-манагера за ціною шляхом демонстрацією своїх "друзів" типу Вашингтона й Гранта ((с) Маска). Звук нових хрустяших банкнот у зворотно-поступальному рухом перед його особою ,зробив незгладиме впечетление на манагера й він крекнув "єХ, бери". Як уже помітила машина досконально не оглядалася, хоча автосалон взяв на себе обьязательство по чищенню салону, кузова й двигуна (два останніх пункти вони щасливо продинамили, утомилося шуря ока й говорячи "завтра приходь"). Також був зроблений ними заміна масла й перевірка вузлів. Видали гарантію на півроку (знову ж млинець лімітовану двигуном).

Амбула:

Перша поїздка визволо не яке здивування навіщо я такий маленький купив собі паравоз. Машина плавно рушала й прискорювалася вообщем потоці. Автомат перемикався, правда я догадувався об цьому тільки коли тахометр обпадав, плюс стиль у мене міщансько-буржуйського колгоспника їдучого продовать картоплю на ринок. У повороти входила впевнена, правда літня Yokogama, пари раз занесла на льоді, так що преслувутую поголоску про стійкість цього "трамвая" я не з міг переконатися. Ходова дуже тверда, ктоби не сидів у машині відразу ж говорили про її твердості...тому не впевнений це плюс або всі таки мінус. Як я вже сказав салон здоровий і для маленького казаха як я, був пугающе величезний (із працею знайшов вихід). Усякі пристрої типу клімат контролю не викликали особливого ажіотажу, працювали рівно, правда він і згорів на 4-5 день також тихо й рівно. Тепло видає рівно знову ж тільки на 3 швидкості й шумить аки бджілка. 1-2 швидкості грубки вистачає тільки подерживать уже прогрітий салон. На братановской Carine E було як те получше. Двигун тягне рівно і я не помітив ні яких провалів у роботі, правда погляд на подкапотние простір приводить у зневіру, це точно не москвич і лагодити його придеться точно не сусідському дядькові Васі а в якому нибудь салоні. Але правда всі субароводи сказали на сторінках цього сайту що машина любить професійний ремонт і багато У.Е. (убитих єнотів, мати їх...). Злякала робота ABS або я не дожимаю педаль гальма, тому доводитися гальмувати як на Камазе сподкачкой.

Ну от типо всі

Послеамбула:

+Потужний тяговитий двигун (EJ20)+ свого роду економічність (10л/100 км міського режиму, а він ох який складний)

+Автоматична коробка - плавна й досить динамічна

+ABS (як аргумент для завищення ціни при продажу)

+чотири скрізь речі не квола при поїздці в гори плюс різні режими коробки (Hold-Snow, Power).

+звірячий вид машини, єтакий літак (раджу людям низького росту для додання аргументу й усунення комплексу)

+величезний багажник - упевнений якщо почопать верблюда на сабантуй - влізе весь, навіть місце для погонича останеться

-електроніка й електрика річ жахливо дорога

-Безрамні вікна лякають узимку своїм коливанням, примерзають до гумок...

-салон ні чим і ніяк не обгороджений від багажник

-задні стовпчики аудиосистеми вставлені у двері тому що немає полички взди сидінь

-спартанська панель, що те не можу знайти навіть регулювання висвітлення панелі, немає навіть годин (хоча щасливі обивателі годин не спостерігають).

-ремонт і запчастини (автосалони ломлять ціни як тільки розпізнають апарат)

 

Ну й напоследок - машина це все-таки засіб пересування, якщо правда ні чого немає крім її (я маю через дружину дітей батьків друзів і будинку), із цього погляду Субару гарна!!!

 

© 2019 Все права защищены.

 

ВІДГУКИ ПРО АВТО